Kurulduğu günden bu yana ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şahıs ve şirket müvekkillerine karşılıklı saygı ve güven esasına dayalı bir şekilde Avukatlık ve Danışmanlık hizmeti vermektedir.

1991 yılında, Aksaray Barosuna kayıtlı Av. ŞENNUR MENKİ ve AV.DAVUT MENKİ tarafından kurulmuştur.  Kurulduğu günden beri kamu hukuku ve özel hukuk alanlarında gerçek ve tüzel kişilere avukatlık ve danışmanlık hizmeti vermekte olup; İnsan ve güven ilkesini esas alıp, hukuk devleti anlayışından ödün  vermeyerek kısa zamanda  bölgenin saygın hukuk bürolarından biri olmuştur. 

Geniş bir çerçevede hukuk hizmeti  sunan  büromuz, en verimli şekilde çözüme ulaşmak için özverili bir araştırma ve çalışma  yapmanın yanı sıra  kısa sürede davaları sonuçlandırmayı amaç edinmiştir.

Büronun nihai hedefi, müvekkillere özel, en uygun hukuki çözümü en kaliteli biçimde üretmektir.

YASAL HİZMET ALANLARIMIZ

Hukuki danışmanlık büromuzda her türlü uyuşmazlık ve dava konusunu işimizin getirdiği ciddiyetle ele almaktayız. Öncelikle davanın hangi alana girdiğinin tespiti, müvekkillerimizin talebinin doğru olarak anlaşılması kazanan taraf olmak için ilk adımdır. 28 yıllık hizmet tecrübemiz bizi alanımızda en iyi olmaya taşımıştır.  Aldığımız davalarımızı daha kısa sürede sonuçlandırmak, etik değerlere saygılı bir şekilde yürütmek ve kaliteli hizmet sunmak için çalışma alanlarımızı her geçen gün daha da detaylandırıyoruz.  

Avukat Şennur Yoğuran MENKİ
T.C. No:69982138040
Vergi Dairesi: Aksaray Vergi No:9810015655

Avukat Davut MENKİ
T.C. No:69985137996
Vergi Dairesi: Aksaray Vergi No:6150025567

MENKİ Hukuk Bürosu